ToT koolitus: vaenukuriteod

Kuupäev: 19. september 2019

 

Koolitajate koolitus valitud kodanikuühiskonna juhtidele ja ekspertidele Balti riikidest. Kahepäevase koolituse eemärk on tõsta vabakonna võimekust vaenukuritegudega tegelemisel ning luua kontakte ja jagada teadmisi eri riikide vahel.

Koolituse ajakava:

September 19
10.00-13.00 saame tuttavaks projekti ja üksteisega; koolitus
13.00-14.00 lõuna
14.00-17.00 koolitus
19.00 õhtusöök

September 20
10.00-13.00 koolitus
13.00-14.00 lõuna
14.00-16.00 koolitus, tagasiside ja muljetevahetus

 

Koolitus toimub projekti PONGO – Politsei ja vabaühenduste koostöö vaenukuritegudega võitlemiseks raames Eestis, Lätis ja Leedus. Projekti kaasrahastavad Euroopa Komisjon õiguste, võrdõiguslikkuse ja kodakondsuse programmi (2014–2020) kaudu ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital 10 000 euro ulatuses.

Kuna oled siin…

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse!

Anneta, sest just praegu on kriitiline aeg, mil toetust eriti vaja. Seisa oma annetusega meiega inimõiguste eest. Selle eest, et eelarvamuste tõttu ei pärsitaks kultuurisündmusi nagu Rakvere filmifestival Festheart. Selle eest, et Eestis saaksid elamisloa Eesti inimeste samast soost elukaaslased ja et kooseluseadust saaks kasutada ka tegelikult. Selle eest, et puuetega inimesed saaksid takistusteta ühiskonda panustada.

Ühiselt panustades oleme tugevamad.

Annetan

#vaenukone #vaenukuriteod

Seotud uudised

Ootame LGBT+ kogukonna liikmeid vastama küsimustikule

EL-i põhiõiguste aruanne: kasvav ebavõrdsus, diskrimineerimine ja laste vaesus

 

Annetades toetad inimõigusi!

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse! Ka väikesel summal on kaal, kui suure südamega inimesi on hulganisti.

Annetan