Kasuta “erinevus rikastab” tunnusgraafikat

Kes poleks kuulnud sõnapaari “erinevus rikastab”? Nüüd saad kasutada oma sündmuse, organisatsiooni, toote või teenuse jaoks ka “erinevus rikastab” tunnusgraafikat, mille lõi Identity OÜ 2010. aastal samanimeliste kampaaniate tarbeks.

Erinevus rikastab tunnusgraafika 

Erinevus rikastab tunnusgraafika koosneb logost ning muudest visuaalidentiteedi elementidest, mis kannavad endas mitmekesisust, sallivust, võrdõiguslikkust ja võrdset kohtlemist edendavat sõnumit. Tunnusgraafika omanik on Sihtasutus Eesti Inimõiguste Keskus, mis on otsustanud anda selle teatud tingimustel vabasse kasutusse.

Tunnusgraafikat võib kasutada tasuta, ilma luba küsimata järgnevatel tingimustel (kõik tingimused peavad olema samaaegselt täidetud):

  • kasutatav eesmärk peab sobima kokku sallivuse, mitmekesisuse ja kaasatuse, võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise edendamisega;
  • tunnusgraafika kuju peab olema muutmata;
  • tunnusgraafika kasutamine ei kahjusta seda teiste jaoks; ja
  • tunnusgraafikat ei kasutata tulu teenimiseks.

Mõned kasutusnäited:

Eelpool toodud tingimustel on tunnusgraafika kasutamine täiesti tasuta.

Anna meile teada, kui tunnusgraafikat kasutad, siis saame seda mainida ka oma uudiskirjas ja sotsiaalmeedia kanalites. Jätame endale ka õiguse tunnusgraafika kasutamise õigus ükskõik millisel põhjusel ühepoolselt lõpetada, seega kui soovid täit kindlust, on kasulikum meiega ühendust võtta ja kirjalik leping sõlmida.

Juhul, kui soovid tunnusgraafikat kasutada tulu teenimiseks (näiteks temaatilise toote või teenusega, tulu teeniva sündmuse jaoks), küsime väikest litsentsitasu panustamaks ühiselt inimõiguste edendamisse Eestis. Võta ühendust ja lepime täpsemates tingimustes kokku.

Kujundusmaterjalid

Näited

Inimesed

Ostukorv