Mitmekesisuse päeva info- ja inspiratsiooniseminar

Kuupäev: 26. veebruar 2019
Algusaeg: 10:00
Asukoht: Creative Union, Laeva, Tallinn, Eesti ()

17. aprillil tähistame Eestis mitmekesisuse päeva, kuid veel enne, 26. veebruaril jagame mitmekesisuse kokkuleppega liitunutele infot ja inspiratsiooni, kuidas päev sisukalt ja meeleolukalt läbi viia.

Creative Unioni seminarisaalis kell 10–12 toimuval info- ja inspiratsiooniseminaril tutvustame võimalusi, kuidas sinu ettevõte või organisatsioon võiks sel aastal mitmekesisuse päeva tähistamisel kaasa lüüa. Kindlasti jagavad oma varasemate aastate kogemusi ka mõned “vanad kalad” – tasub kohale tulla! 

Lisaks arutame, kuidas sel aastal mitmekesisuse päeva kampaaniasse veel rohkem söögikohti kaasata ning mida me kõik koos saaksime ära teha, et mitmekesisuse kasu ja toredus jõuaksid laiema publikuni.

Kõik on oodatud kaasa mõtlema ja ütlema, sest ainult teie abiga saab mitmekesisuse päevast ka päriselt sisukas ettevõtmine. 

Seminari viib läbi Liina Rajaveer Eesti Inimõiguste Keskusest, omapoolsed tervitussõnad ütleb EIK juht Kari Käsper.

 

Lisainfo:

Liina Rajaveer, liina.rajaveer@humanrights.ee

Registreeri end üritusele hiljemalt 22. veebruari lõunaks.

Registreeri üritusele

Annetades toetad inimõigusi!

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse! Ka väikesel summal on kaal, kui suure südamega inimesi on hulganisti.

Annetan