Märgise “Austame erinevusi” taotlemise infotund tööandjatele

Kuupäev: 6. veebruar 2024
Algusaeg: 14:00

2024. aastal saab taas taotleda ja pikendada mitmekesise tööandja märgist “Austame erinevusi”! Märgis on kvaliteedimärk, mis näitab tööandja väärtusi: hoolimist oma töötajatest, klientidest ja koostööpartneritest sõltumata nende erinevustest või eripäradest ning panustamist parema ühiskonna loomisse. Märgis on tunnustus ja ühtlasi arenguvõimalus kõigile Eesti tööandjatele, kes väärtustavad mitmekesisust ja pingutavad kaasava töökeskkonna loomise nimel.

Märgis saadab väärtuspõhise sõnumi ka klientidele ja koostööpartneritele ja näitab kõigile, et organisatsioon teeb sisulist tööd mitmekesise ja kaasava töökeskkonna arendamiseks. Selline ootus on ka tööotsijatel – 2023. aasta kevadel avaldatud avaliku arvamuse uuring näitas, et 69% inimestest peab tööle kandideerimisel oluliseks võrdset kohtlemist. Atraktiivseks peetakse tööandjat, kes teadlikult mitmekesisuse ja kaasatuse teemadega tegeleb.

6. veebruaril kell 14.00-15.00 kutsume tööandjaid infotundi, kus tutvustame märgise taotlusprotsessi ja taotlemiseks vajalikke samme lähemalt ning vastame osalejate küsimustele. Infotund toimub Zoomi vahendusel, registreerunutele saadetakse osalemislink päev enne ürituse toimumist meilile. Palun pane end kirja siin.

Märgist tutvustab Helen Talalaev, inimõiguste keskuse mitmekesisuse ja kaasatuse valdkonna juht.

Märgist “Austame erinevusi” annab välja Eesti Inimõiguste Keskus koostöös Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumiga. Esimesed märgised anti välja 2018. aastal, märgis on täna 49 tööandjal.

Eesti Inimõiguste Keskuse mitmekesisuse ja kaasatuse valdkonna üritusi toetab Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium.

Anneta inimõiguste heaks!

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse!

Annetan
Ostukorv