Tule keskusesse vabatahtlikuks!

Inimõiguste keskus otsib usinaid vabatahtlikke. Kandideerima on oodatud kõik, kes seisavad inimõiguste ja võrdõiguslikkuse eest.

Järgmistel kuudel vajame enim abi ürituste korraldamisel, tekstide tõlkimisel, annetuste kogumisel ja projektijuhtide mitmekülgsel assisteerimisel. Kuid võimalik, et leiame rakendust ka sinu muudele oskustele. Keskuse vabatahtlikuna töötad kõrvuti professionaalse tiimi ja üliarmsa krantsi Mr Foxiga.

Lisaks saad vabatahtlikuna hindamatuid kogemusi-teadmisi, panustada inimõiguste kaitsesse Eestis ja seista endale ning ühiskonnale oluliste väärtuste eest.

Vabatahtlik töö on minu jaoks viis avastamaks iseennast. Läbi töökuse ja õppimise saab inimene kasvada ning see tahe ongi ajend, mis mu inimõiguste keskuse ukselävele tõi. Mäletan selgelt päeva, mil esmakordselt kohtusin keskuse inimestega, kes jäid mulle silma sooja tervituse kui ka karske professionaalsusega. Mis eristab inimõiguste keskust teistest vabatahtlikest töökohtadest ongi keskuse inimeste tasakaal lembuse ja oskusliku töötegemise vahel. Selline kooslus annab tõeliselt unikaalse kogemuse, mille käigus on olnud rohkelt võimalusi nii erinevates keskkondades kohastumiseks kui ka isiklikuks arenguks.” – Joosep, Eesti Inimõiguste Keskuse vabatahtlik

Pane end kirja!

    Mis on sinu huvi- või erialased oskused ja tugevused, millega saaksid keskuse tegevust toetada?

    Ostukorv