Mina olen Lana. Alates Eestisse jõudmisest olen ma inimõiguste keskuses vabatahtlik. Olen olnud vabatahtlik erinevates riikides ning Eesti Inimõiguste Keskus on olnud neist kõige aktiivsem ja töökam organisatsioon. Kõik leiavad vaba aega kui usuvad sellesse, millesse nad oma aja investeerivad.

 

Eesti Inimõiguste Keskus on minu jaoks hea näide, kuidas üks vabaühendus peaks tööd tegema, samuti on nad grupina väga hea meeskond, kellega koostööd teha. Siin saavad asjad tehtud ja see on parim kompensatsioon vabatahtliku töö eest.

Inimõiguste keskus otsib kevadkuudeks usinaid vabatahtlikke. Kandideerima on oodatud kõik, kes seisavad inimõiguste ja võrdõiguslikkuse eest.

Järgmistel kuudel vajame enim abi sündmuste korraldamisel, andmete sisestamisel, annetuste kogumisel ja projektijuhtide mitmekülgsel assisteerimisel. Kuid võimalik, et leiame rakendust ka Sinu muudele oskustele.
Keskuse vabatahtlikuna töötad kõrvuti professionaalse tiimi ja üliarmsa krantsi Mr Foxiga.

Lisaks saad vabatahtlikuna hindamatuid kogemusi-teadmisi, panustada inimõiguste kaitsesse Eestis ja seista endale ning ühiskonnale oluliste väärtuste eest.

Võta meiega ühendust aadressil info@humanrights.ee