Tule keskusesse vabatahtlikuks!

Inimõiguste keskus otsib usinaid vabatahtlikke. Kandideerima on oodatud kõik, kes seisavad inimõiguste ja võrdõiguslikkuse eest.

Järgmistel kuudel vajame enim abi ürituste korraldamisel, tekstide tõlkimisel, annetuste kogumisel ja projektijuhtide mitmekülgsel assisteerimisel. Kuid võimalik, et leiame rakendust ka sinu muudele oskustele. Keskuse vabatahtlikuna töötad kõrvuti professionaalse tiimi ja üliarmsa krantsi Mr Foxiga.

Lisaks saad vabatahtlikuna hindamatuid kogemusi-teadmisi, panustada inimõiguste kaitsesse Eestis ja seista endale ning ühiskonnale oluliste väärtuste eest.

Vabatahtlik töö on minu jaoks viis avastamaks iseennast. Läbi töökuse ja õppimise saab inimene kasvada ning see tahe ongi ajend, mis mu inimõiguste keskuse ukselävele tõi. Mäletan selgelt päeva, mil esmakordselt kohtusin keskuse inimestega, kes jäid mulle silma sooja tervituse kui ka karske professionaalsusega. Mis eristab inimõiguste keskust teistest vabatahtlikest töökohtadest ongi keskuse inimeste tasakaal lembuse ja oskusliku töötegemise vahel. Selline kooslus annab tõeliselt unikaalse kogemuse, mille käigus on olnud rohkelt võimalusi nii erinevates keskkondades kohastumiseks kui ka isiklikuks arenguks.” – Joosep, Eesti Inimõiguste Keskuse vabatahtlik

Pane end kirja!

Kui soovid kandideerida inimõiguste keskusesse vabatahtlikuks, siis palume sul saata meie meiliaadressile info@humanrights.ee järgmine info:

  1. elulookirjeldus, kus on mainitud:
    • sinu pädevused, haridus, töökogemus;
    • võimalusel ka varasemad kokkupuuted vabatahtliku tööga;
    • sinu keeleoskus;
    • kus piirkonnas sa asud.
  2. lühike motivatsioonikiri, kus selgitad, miks soovid just meie keskusesse vabatahtlikuks tulla ning millist kogemust sooviksid meilt vabatahtlikuna saada.

Kandideerimiseks pole vajalik varasem kokkupuude vabatahtliku tööga ega keskuse tegevusvaldkondadega, küll aga aitab vastava huvi mainimine meil paremini mõista sinu ootuseid ja soove keskuses vabatahtliku tööd tehes.

Keskuse esindajad võtavad sinuga ühendust 10 tööpäeva jooksul kandideerimise hetkest ning kui meil on sulle sobivat tööd pakkuda, siis kutsuvad sind kohtumisele, et juba paremini omavahel tutvuda.

Ostukorv