Tule keskusesse vabatahtlikuks!

Inimõiguste keskus otsib usinaid vabatahtlikke. Kandideerima on oodatud kõik, kes seisavad inimõiguste ja võrdõiguslikkuse eest.

Peamiselt vajame abi ürituste korraldamisel, tekstide tõlkimisel, annetuste kogumisel ja projektijuhtide mitmekülgsel assisteerimisel. Võimalik, et leiame rakendust ka sinu muudele oskustele. Keskuse vabatahtlikuna töötad kõrvuti professionaalse tiimi ja üliarmsa krantsi Mr Foxiga.

Lisaks saad vabatahtlikuna hindamatuid kogemusi-teadmisi, panustada inimõiguste kaitsesse Eestis ja seista endale ning ühiskonnale oluliste väärtuste eest.

Meie vabatahtlike kogemused

Vabatahtlik töö on minu jaoks viis avastamaks iseennast. Läbi töökuse ja õppimise saab inimene kasvada ning see tahe ongi ajend, mis mu inimõiguste keskuse ukselävele tõi. Mäletan selgelt päeva, mil esmakordselt kohtusin keskuse inimestega, kes jäid mulle silma sooja tervituse kui ka karske professionaalsusega. Mis eristab inimõiguste keskust teistest vabatahtlikest töökohtadest ongi keskuse inimeste tasakaal lembuse ja oskusliku töötegemise vahel. Selline kooslus annab tõeliselt unikaalse kogemuse, mille käigus on olnud rohkelt võimalusi nii erinevates keskkondades kohastumiseks kui ka isiklikuks arenguks.” – Joosep, Eesti Inimõiguste Keskuse vabatahtlik

“Üks toredamaid aspekte EIKi vabatahtlikuks olemisel on ülesannete mitmekesisus, mis võimaldab keskuse tegemistes kaasa lüüa hoolimata muudest kohustustest. Töötajate ja vabatahtlike vahel on justkui loomulikult hea klapp, mis omakorda teeb igasuguse töö tegemise meeldivaks. Boonus on see, et saan panustada endale hingelähedaste teemadega tegeleva organisatsiooni tegevustesse.” Ireena, Eesti Inimõiguste Keskuse vabatahtlik

Pane end kirja!

Kui soovid kandideerida inimõiguste keskusesse vabatahtlikuks, siis palume sul saata kiri meie meiliaadressile info@humanrights.ee, kus selgitad, miks soovid just meie keskusesse vabatahtlikuks tulla ning millist kogemust sooviksid meilt vabatahtlikuna saada.

Kandideerimiseks pole vajalik varasem kokkupuude vabatahtliku tööga ega keskuse tegevusvaldkondadega, küll aga aitab vastava huvi mainimine meil paremini mõista sinu ootuseid ja soove keskuses vabatahtliku tööd tehes.

Keskuse esindajad võtavad sinuga ühendust 10 tööpäeva jooksul kandideerimise hetkest ning kui meil on sulle sobivat tööd pakkuda, siis kutsuvad sind kohtumisele, et juba paremini omavahel tutvuda.

 

Ostukorv