Tallinna Tehnikaülikooli õiguse instituudi kampaania “Erinevus rikastab” 2011. aasta üheks peaeesmärgiks oli võidelda homofoobia vastu. Seega, 7 – 20. novembrini viisime  Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas läbi välimeediakampaania “Erinevus rikastab.” Kampaania koosnes neljast erinevast 6×3 meetrisest postrist, mida oli kokku kuus terve Eesti peale. Vaatamata plakatite vähese arvule jõudis kampaania 1,58 miljoni kontaktini ning saavutas meedias suurt tähelepanu. Kampaania eesmärk oli näidata, et seksuaalne orientatsioon on vaid üks osa inimesest – olgu ta gei, lesbi, bi või hetero – mistõttu ei tohiks sellest sõltuda kellegi õigused või võimalused ühiskonnas läbi lüüa.

Kampaania tuletas meelde, et lesbid, geid ja biseksuaalid, just nagu heterodki, on pereliikmed ja sõbrad, naabrid ja töökaaslased. Sallimatus ja homofoobia lõhub seetõttu ühiskonna sidusust ja takistab Eesti stabiilset arengut.

Kampaanias asutusid võrdsete õiguste eest välja dirigent Erki Pehk, inimõigusaktivist Lisette Kampus, luuletaja Liisi Ojamaa ja näitleja Liina Vahter.

Ostukorv