Koolitused

1. Põimõppekursus “Mitmekesisus ja kaasatus”

Kursuse eesmärk on aidata mõista protsesse, mis viivad diskrimineerimiseni, suurendada teadmisi ja oskusi eelarvamustest ja stereotüüpidest ning toetada osalejat kaasavamaks kasvamisel ja oma organisatsioonis mitmekesisust austava kultuuri loomisel.

Kursus koosneb 90 minutist videomaterjalist, lühikestest testidest ja mõtlemapanevatest harjutustest.

Kursuse juurde kuulub ka töötuba, kus osalejatel on võimalus omavahel teemade üle arutleda. Töötuba võimaldab teemaga süvitsi minna ja aitab kaasa koolituse pikaajalisema mõju tekkimisele, kuna osalejad saavad harjutuste käigus kogeda ja peegeldada iseseisvalt õpitut ning arutada, mida ja kuidas oma organisatsioonis muuta saaks.

Ligipääs veebikursusele on tasuta, töötoa läbiviimine on eraldi tasu eest. Veebikursus on inglise keeles, kuid saadaval subtiitritega eesti ja vene keeles. Töötuba viime läbi eesti või inglise keeles.

Loe lähemalt (link)

2. Koolitus vastavalt organisatsiooni individuaalsetele vajadustele

Koostöös tellijaga paneme kokku koolituse organisatsiooni juhtkonnale, töötajatele, mingile osale töötajatest vm grupile, et aidata liikuda edasi eesmärkide poole, mis seoses mitmekesisuse ja kaasatusega organisatsioonis tekkinud on.

Iga koolitus on omanäoline ja sünnib tellijaga nõu pidades. Räägime läbi nii mahu, sisu, meetodid kui maksumuse. Huvi ja/või lisaküsimuste korral võta ühendust valdkonna juhi Helen Talalaevaga (helen.talalaev@humanrights.ee).

Ostukorv