Lühikirjeldus:

Sissejuhatav põimõppekursus, mis tutvustab mitmekesisuse ja kaasatuse valdkonda ning olulisemaid mõisteid. Kursus koosneb videotest, testidest ja harjutustest ning interaktiivsest töötoast.

Selle kursuse eesmärk on aidata mõista protsesse, mis viivad diskrimineerimiseni, suurendada teadmisi ja oskusi ning toetada osalejat kaasavamaks kasvamisel ja oma organisatsioonis mitmekesisust austava kultuuri tekitamisel. Enamasti ei ole inimeste eesmärk kedagi diskrimineerida ja meie käitumise taga on tihtipeale protsessid, millest me ise teadlikud ei ole. Selle kursusega püüame neid protsesse nähtavale tuua ja suunata sind märkama nende mõju ka kõige igapäevasematele otsustele.

Kursus koosneb 90 minutist videomaterjalist, lühikestest testidest ja mõtlemapanevatest harjutustest – see kõik on igale osalejale läbitav iseseisvalt ja omas tempos. Lisaks kuulub kursuse juurde ka interaktiivne töötuba (3h või 7h, lühemat võimalik läbi viia ka virtuaalselt), kus osalejatel on võimalus omavahel teemade üle arutleda ning ka ennast analüüsida. Töötuba võimaldab teemaga süvitsi minna ja aitab kaasa koolituse pikaajalisema mõju tekkimisele, kuna osalejad saavad harjutuste käigus kogeda ja peegeldada iseseisvalt õpitut.

Kursuse virtuaalne osa on kättesaadav AKF Learning Hubi keskkonnas ning kui soovid endale või oma organisatsioonile ligipääsu kursusele, siis saada e-mail info@humanrights.ee. Ligipääs kursusele on tasuta, töötoa läbiviimise eest on lisatasu.

 

Kursus on loodud Euroopa Liidu rahastatud projekti “Mitmekesisus töökohal” raames Portugali, Eesti ja Iiri partnerite koostöös.

Ostukorv
  • Ostukorv on tühi.