Konverents “Erinevus rikastab” keskendub LGBT olukorrale

Järgmisel kolmapäeval, 8.juunil, toimub projekti “Erinevus rikastab” eestvedamisel LGBT (lesbi, gei, bi ja transseksuaalide) õigustele ja olukorrale keskenduv konverents “Erinevus rikastab”.

Konverents läheneb seksuaalvähemuste temaatikale erinevatest vaatenurkadest. Lisaks diskussioonile, milliseks partnerlusevormiks Eesti valmis on, arutletakse konverentsil ka koolikiusamise ja avaliku arvamuse ning meedia vastutuse teemadel. Ühtlasi tuleb kõne alla küsimus, kas ja miks peaksid heteroseksuaalsed inimesed avalikult sõna võtma LGBT teemadel.

Konverents on osa “Oma Maailma Avardamise” festivali programmist.

Sel aastal avalikku registreerumist ei toimu, küll aga kanname konverentsi 8.juunil veebis üle. Täpsem info selle kohta esmaspäeval, 6.juunil.

Programmiga saab tutvuda siin.

Konverentsi rahastab Euroopa Liit, Sotsiaalministeerium ja Tallinna Tehnikaülikool. Ühtlasi toetab Briti saatkond.

Kuna oled siin...

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse!

Anneta, sest just praegu on kriitiline aeg, mil toetust eriti vaja. Seisa oma annetusega meiega inimõiguste eest. Selle eest, et eelarvamuste tõttu ei pärsitaks kultuurisündmusi nagu Rakvere filmifestival Festheart. Selle eest, et Eestis saaksid elamisloa Eesti inimeste samast soost elukaaslased ja et kooseluseadust saaks kasutada ka tegelikult. Selle eest, et puuetega inimesed saaksid takistusteta ühiskonda panustada.

Ühiselt panustades oleme tugevamad.

Annetan
#vordne-kohtlemine