Üleeuroopaline konverents mitmekesisuse ja juhtimise teemal

Kuupäev: 6. november 2017
Asukoht: Viru väljak 4, Tallinn, Eesti ()

Eesti  on esimest korda Euroopa Liidu Nõukogu eesistuja rollis, muuhulgas on Eesti prioriteedid avatud ja uuendusmeelse majandusega Euroopa ning kaasav ja kestlik Euroopa. Samadest eesmärkidest lähtuvad oma tegemistes paljudes Euroopa riikides tööandjate poolt loodud mitmekesisuse kokkulepped (diversity charters), kes kogunevad 6.-7. novembril Tallinnas, et arutada mitmekesisuse ja juhtimise teemadel. Konverents on eesistumise programmi osa. Konverents pealkirjaga “Diversity and Leadership in a World in Flux” keskendub mitmekesisuse juhtimise väljakutsetele kiiresti muutuvas maailmas, päevakava ja lisainfot leiab ürituse ametlikult kodulehelt.

Mitmekesisuse üleeuroopaline konverents toimub sel aastal juba 8. korda, varasemalt on fookuses olnud mitmekesisuse ja ärikasumi seosed, tööturu vajadused, vananev Euroopa, diskrimineerimise vältimine, avaliku sektori roll mitmekesisuse ja kaasatuse edendamisel ning paljud teised teemad. Eelmisel aastal leidis kogunemine aset Iirimaal ning arutati mitmekesisuse väljakutsete teemal tänases Euroopas, kokkuvõtteid saab lugeda siit.

Tallinnas toimuvat konverentsi korraldavad Euroopa Komisjon, Sotsiaalministeerium, Eesti Inimõiguste Keskus ja Euroopa mitmekesisuse kokkulepped.

Konverents on kutsetega, kui tunned ürituse vastu rohkem huvi, võta meiega lahkelt ühendust:

Kelly Grossthal
Mitmekesisuse ja kaasatuse valdkond
Eesti Inimõiguste Keskus
kelly.grossthal@humanrights.ee

 

Annetades toetad inimõigusi!

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse! Ka väikesel summal on kaal, kui suure südamega inimesi on hulganisti.

Annetan