Esindusbürokraatia? Seminar mitmekesisusest avalikus sektoris.

Kuupäev: 7. märts 2018
Algusaeg: 10:00
Asukoht: Hotel Viru, Viru Square, Tallinn, Estonia ()

Koolitusel antakse ülevaade võrdse kohtlemise põhimõtetest ning tutvustatakse mitmekesisuse juhtimist avalikus sektoris, selgitades esindusbürokraatia mõistet ja sisu.

Koolitusel näidatakse uuringutele ja rahvusvahelistele praktikatele tuginedes kasu ja võimalusi mida toob mitmekesisuse teadlik juhtimine. Koolitus annab teadmised kuidas nii kujundada paremaid poliitikaid ning pakkuda avalike teenuseid kvaliteetsemal viisil.

Koolitajad:

Tiina Randma-Liiv on Tallinna Tehnikaülikooli avaliku halduse ja poliitika professor. Ta on õppinud Loughborough, New Yorgi ja Tartu ülikoolides. Tema teadustöö käsitleb muuhulgas avaliku sektori organisatsioone ning reforme. Professor Randma-Liiv sai 2016. aastal riigi teaduspreemia.

Kari Käsper on Eesti Inimõiguste Keskuse asutaja ja juht. Ta õpib Tallinna Tehnikaülikoolis avaliku halduse doktorantuuris ning õpetab Euroopa Liidu õigust ja inimõigusi.

Seminar algab kell 10.00 ja lõppeb 13.00.

Asukoht: Original Sokos Hotel Viru, saal Allergo

Registreeri üritusele

Olen nõus, et EIK võib mulle edaspidi saata infot toimuvate ürituste ja tegemiste kohta.

Annetades toetad inimõigusi!

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse! Ka väikesel summal on kaal, kui suure südamega inimesi on hulganisti.

Annetan