Mitmekesisuse päeva ideeseminar 2022

Kuupäev: 9. veebruar 2022
Algusaeg: 10:00

Mitmekesisuse päev 2022 toimub 11. mail osana Euroopa mitmekesisuse kuust. Tuleme 9. veebruaril kell 10–11:30 veebi vahendusel kokku, et kuulata teiste kogemusi ja mõelda üheskoos, kuidas sel aastal mitmekesisust tähistada. 

Kohtumisel räägib Euroopa Komisjoni plaanidest Jana Kukučková, Eesti Inimõiguste Keskuse tegevusi tutvustab Liina Rajaveer. Lisaks kuuleme mõnelt oranisatsioonilt, kuidas nemad eelmisel aastal mitmekesisuse päeva ja kuud tähistasid, ning arutame ka natuke väiksemates gruppides, mida seekord ette võtta võiks. Kõige selle tulemusel loodame, et leiate inspiratsiooni plaanide tegemiseks!

Sel aastal on Euroopa mitmekesisuse kuu teema “Building bridges” (Sildu luues) ning esmakordselt antakse välja mitmekesiste ja kaasavate linnade auhinnad. Eestis tähistame koos teiste Euroopa riikidega tervet mitmekesisuse kuud, mille tähtsündmus on 11. mai toimuv mitmekesisuse päev.

Oodatud on mitmekesisuse kokkuleppe liikmed ja kõik teised, kes sooviksid maikuus mitmekesisuse päeva tähistamises kaasa lüüa.

Registreerunutele saadame Zoomi lingi päev enne üritust. Üritus salvestatakse.

 

Eesti Inimõiguste Keskuse mitmekesisuse ja kaasatuse valdkonna üritusi toetab Sotsiaalministeerium. 

 

NB! Kui registreerimisvormiga esineb tehniline tõrge, saada registreerimissoov joosep.nahkor@humanrights.ee.

Registreeri üritusele

Anneta inimõiguste heaks!

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse!

Annetan
Ostukorv