Mitmekesisuse kokkuleppega liitumine

Kuupäev: 6. juuni 2019
Algusaeg: 15:00
Asukoht: Odeon Bar, Kopli, Tallinn, Eesti ()

Uued mitmekesisuse kokkuleppega liituvad organisatsioonid annavad kokkuleppele pidulikult allkirja 6. juunil. Allkirjastamisele eelneb sisuline osa, kus juhtimiskoolitaja Ivar Raav räägib sellest, millised riskid võivad organisatsioonides avalduda mitmekesisusega tegelemisel ning kuidas nendega teadlikult tegeleda.

Mitmekesisuse kokkuleppega liitujana või sellele mõtlejana oled kindlasti läbi mõelnud mitmekesisuse kasud. Olgu need siis eetilised aspektid, seadusandlikud või majanduslik kasu, kuid kas oled mõelnud ka riskidele, mis temaatikaga tegelemine sinu organisatsioonis kaasa toob? Kuidas neid riske maandada ning mida teha, et riskid ei sööks ära saadavad hüved ning mitmekesisusest ei saaks ühekordne projekt? Millised on praktilised ja teoreetilised vaated riskidele ning kuidas mitte pead liiva alla peita ja eeldada, et neid Sinu organisatsioonis ei eksisteeri? Millal on oodata mitmekesisusest saadavad tasuvuspunkti?

Ivar Raav on praktiline juhtimiskoolitaja. Peamiselt on tema fookuses juhtide juhtimisoskuste arendamine. Südameteema on tema jaoks mitmekesisuse loomine ning arendamine organisatsioonides uute ärivõimaluste leidmiseks. Ta usub, et mitmekesisemad meeskonnad saavutavad paremaid tulemusi ning on pikas perspektiivis parema töötajakogemusega. Ivar on olnud tihedalt seotud vastava koolitusprogrammi loomisega Swedbankis, kus tänaseks on kõik juhid vastava koolituse läbinud. Ta omab 15-aastast kogemust inimeste arendajana, ligi 10 aastat juhtimiskogemust spetsialistide ning peamiselt juhtide juhina Swedbankis ja Omnivas ning vastavat magistrikraadi praktika toetamiseks. Mitmekesisus on juhtimises liialt vähe tähelepanu saanud valdkond ning Ivar usub, et Eesti majanduse ja ettevõtete järgmine kasvulava on just teadlikus mitmekesisuse juhtimises.

Päevakava:

15:00 Avasõnad (Kari Käsper)

15:15 “Mis riskid kaasnevad mitmekesisusega ja kuidas neid maandada?” (Ivar Raav)

16:15 Pidulik kokkuleppe allkirjastamine

17:00 Ühispildistamine

 

Küsimuste korral kirjuta liina.rajaveer@humanrights.ee

Annetades toetad inimõigusi!

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse! Ka väikesel summal on kaal, kui suure südamega inimesi on hulganisti.

Annetan