Märgise “Austame erinevusi” taotlemise infohommik tööandjatele

Kuupäev: 2. veebruar 2022
Algusaeg: 09:30

2022. aastal saab taas taotleda ja pikendada mitmekesise tööandja märgist “Austame erinevusi”! 2. veebruari hommikul kutsume tööandjaid infotundi, kus tutvustame märgise taotlusprotsessi ja taotlemiseks vajalikke samme lähemalt ning vastame osalejate küsimustele. Infohommik toimub kell 9:30–10:30 Zoomi vahendusel, registreerunutele saadetakse osalemislink päev enne ürituse toimumist meilile. Märgist tutvustavad Liina Rajaveer ja Kelly Grossthal Eesti Inimõiguste Keskusest ja oma kogemusi jagab märgise pälvinud tööandja esindaja.

Kuulama on oodatud kõik tööandjad, kes hoolivad oma töötajaist, peavad lugu võrdsest kohtlemisest ning edendavad mitmekesisust ja kaasatust oma organisatsioonis. Mis on mitmekesise tööandja märgis, mida see tööandjale annab ja kuidas seda taotleda? Võta osa ja saad teada!

Märgist “Austame erinevusi” annab välja Eesti Inimõiguste Keskus koostöös Sotsiaalministeeriumiga.

NB! Kui registreerimisvormiga esineb tehniline tõrge, anna sellest palun märku meie assistendile Joosepile joosep.nahkor@humanrights.ee.

Registreeri üritusele

Anneta inimõiguste heaks!

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse!

Annetan
Ostukorv