Koolitus tööandjatele: Võrdse kohtlemise ABC

Kuupäev: 16. märts 2022
Algusaeg: 10:00
Asukoht: Eesti Arhitektuurikeskus, Põhja puiestee, Tallinn, Eesti ()

Koolitusel osalenu saab ülevaate võrdse kohtlemise teemat puudutavatest Eesti seadustest ning mõistab, millised kohustused ja võimalused ühel organisatsioonil neist tulenevalt on. Lisaks avab koolitus mitmekesisuse juhtimise ja võrdse kohtlemise puutepunkte ning pakub nii teoreetilisi kui praktilisi teadmisi nende teemadega asjatundlikuks tegelemiseks. Koolituse sihtgrupiks on erinevate astmete juhid, personalitöötajad, juristid või muud valdkondlikud spetsialistid, kes kas juba tegelevad oma organisatsioonis mitmekesisust puudutavate teemadega või on astumas valdkonnas alles esimesi samme.

Koolituse ajakava:

9:30 – 10.00 registreerimine ja tervituskohv

10.00 – 11.30 Võrdse kohtlemise põhimõte Eesti seadustes. Arutame praktilisi kaasusi nii grupis kui üheskoos.

11.30 – 12.00 toekas kohvipaus

12.00 – 13.30 Võrdse kohtlemise ja mitmekesisuse juhtimise seosed, valdkonna teoreetilised ja praktilised arengud nii Euroopas kui mujal. Head näited erinevatest ettevõtetest ja organisatsioonidest. Praktiline kaasamisharjutus grupis.

Koolituse viib läbi Kelly Grossthal, kes veab täna Eesti Inimõiguste Keskuses strateegilise hagelemise valdkonda. Varasemalt koordineeris ta kuus aastat Eesti mitmekesisuse kokkuleppe ja selle võrgustiku tegevusi.

Eelkõige on oodatud mitmekesise tööandja märgise “Austame erinevusi” pälvinud või märgist taotlevad organisatsioonid ning mitmekesisuse kokkuleppe liikmed. Vabade kohtade olemasolul pääsevad koolitusele ka teiste organisatsioonide esindajad. Kohtade arv on piiratud!

Koolitus on tasuta ja toimub Eesti Arhitektuurikeskuse konverentsiruumis vastavalt kõigile toimumise ajal kehtivatele piirangutele.

 

Eesti Inimõiguste Keskuse mitmekesisuse ja kaasatuse valdkonna üritusi toetab Sotsiaalministeerium.

Registreeri üritusele

Anneta inimõiguste heaks!

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse!

Annetan
Ostukorv