Kas e-Eestis on kohta ka inimõigustele?

Kuupäev: 29. november 2019
Algusaeg: 09:00
Asukoht: 3 Ravala Street, 10143 Tallinn, Eesti ()

Eesti Inimõiguste Keskus kutsub digitaalõiguste valdkonna eksperte ja teemast huvitatud ajakirjanikke mõtet virgutavale hommikusöögile pealkirjaga “Kas e-Eestis on kohta ka inimõigustele?” 29. novembril kell 9:30 Radisson Blu Sky hotellis. Üritusel tutvustame digitaalõiguste valdkonna kaardistamise tulemusi ja toome välja kolm enim tähelepanu vajavat teemat, mille üle on võimalus arutleda.

Kava:

9:00–9:30 Kogunemine ja registreerimine

9:30–9:45 Digitaalõiguste valdkonna kaardistamisest (Liina Rajaveer, EIK)

9:45–11:00 Eesti ja digitaalõigused: 3 olulist teemat (Kari Käsper, EIK)

Eesti Inimõiguste Keskus on sõltumatu valitsusväline inimõigusorganisatsioon, mille missioon on luua koos toetajatega iga inimese inimõigusi austav Eesti. Septembris ja oktoobris uurisime esilekerkivaid teemasid digitaalõiguste (sh isikuandmete kaitse, tehisintellekti jne) valdkonnas Eestis, et arendada välja uus tegevussuund. 

Tegevust rahastatakse Euroopa Põhivabaduste Ühenduse projektist “Liikmete digitaalne võimestamine,” mida omakorda rahastab Ford Foundation.

Registreeri üritusele

Olen nõus, et EIK võib mulle edaspidi saata infot toimuvate ürituste ja tegemiste kohta.

Annetades toetad inimõigusi!

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse! Ka väikesel summal on kaal, kui suure südamega inimesi on hulganisti.

Annetan