Jagatud mure: vestlusring seksuaalsest ahistamisest #minaka

Kuupäev: 12. detsember 2018
Algusaeg: 18:00
Asukoht: Art Cafe, Lai, Rakvere, Lääne-Viru maakond, Eesti ()

Kas sind on vägistatud? Vastu tahtmist suudeldud? Kutsumata katsutud? Seksuaalse alatooniga kommenteeritud? Oled sa näinud kuidas see kellegi teisega juhtub? Kas sa tegutsesid, kutsusid abi, rääkisid kellelegi? Miks?

#minaka ja #metoo liikumisega on saabunud uus ajastu — on aeg seksuaalsest ahistamisest avalikult rääkida, et selle piire tajuda ja erinevaid vorme mõista ning leida tee ühiskonnani, kus ohver pole süüdlane.

Eesti Inimõiguste Keskuse inimõiguste saadikute eestvedamisel toimub tänavuse inimõistuste päeva puhul 12. detsembril Rakvere Art Cafes vestlusring seksuaalsest ahistamisest. Loeme T-Teatri abiga ette mõned Feministeeriumi avaldatud anonüümsed lood ning arutleme Virumaa Naiste Tugikeskuse juristi Merle Albrantiga, mis, miks ja kuidas.

Üritus on tasuta ja toimub eesti keeles. Vaata ka Facebookis

Eesti Inimõiguste Keskuse saadikute programmi rahastab Sotsiaalministeerium läbi Hasartmängumaksu Nõukogu. Loe programmi kohta lähemalt.

Anneta inimõiguste heaks!

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse!

Annetan
Ostukorv