Balti mitmekesisuse akadeemia #5: Kas soolist palgalõhet saab ära kaotada?

Kuupäev: 10. märts 2021
Algusaeg: 14:30

2021. aasta esimene Balti mitmekesisuse akadeemia räägib 10. märtsi pärastlõunal naiste õiguse kuule sobilikult soolisest palgalõhest! Kuidas ära seletada, miks see ikkagi tekib? Kuidas mõjutab seda riigi, tööandjate ja töötajate suhtumine? Kas soolist palgalõhet saab ära kaotada ja millist rolli mängivad ettevõtted ise? Seda kõike selgitab Tallinna Ülikooli uuringuprojekti põhjal Triin Roosalu. Üritus on ingliskeelne.

Ühine teiste mitmekesisuse entusiastidega Balti riikidest! Registreeru siin.

Balti mitmekesisuse akadeemia sai tõuke 2020. aasta kevadise karantiiniajal, kui Eesti, Läti ja Leedu mitmekesisuse kokkulepete eestvedajad otsustasid välja tulla uue ühise (veebi)üritustesarjaga. Esimese aasta jooksul toimus 4 kohtumist, kus teemadeks olid nii kriisis töötajate toetamine ja mitmekesisusega arvestamine, mitmekesisuse ja kaasatuse toetamine töökeskkonnast väljaspool ja stereotüüpide mõju karjäärivalikutele ja -võimalustele.

Eesti Inimõiguste Keskuse mitmekesisuse ja kaasatuse valdkonna üritusi toetab Sotsiaalministeerium. 

Anneta inimõiguste heaks!

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse!

Annetan
Ostukorv