Arutelu Hollandi mitmekesisuse juhtimise eksperdi Mieke Jansseniga

Kuupäev: 1. august 2018
Algusaeg: 15:30
Asukoht: Parda 4, Kesklinn, Kesklinna, 10151 Harju maakond, Eesti ()

Augusti alguses külastab Eesti Inimõiguste Keskust Hollandi vabaühenduse Art.1 Midden Nederland juht Mieke Janssen. Organisatsiooni nimi tuleb Hollandi põhiseaduse esimesest artiklist, mis ütleb, et kedagi ei tohi diskrimineerida. Mieke on muuhulgas ka tunnustatud mitmekesisuse juhtimise ekspert, tema kogemusega saab lähemalt tutvuda siin.

Ootame mitmekesisusi huvilisi Miekega kohtuma 1. augustil kell 15.30-17.00 Eesti Inimõiguste Keskuse seminariruumis, kus meie külaline keskendub kahele teemale:

  1. Miks on mitmekesisuse ja kaasatuse teemaga oluline tegeleda tööandja seisukohalt
  2. Praktilised kogemused ja õppetunnid Hollandist

Kohtumise töökeeleks on inglise keel. Palun anna oma soovist kohtumisel osaleda teada meilil kelly.grossthal@humanrights.ee hiljemalt 30.07 lõunaks.

Kuna oled siin...

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse!

Anneta, sest just praegu on kriitiline aeg, mil toetust eriti vaja. Seisa oma annetusega meiega inimõiguste eest. Selle eest, et eelarvamuste tõttu ei pärsitaks kultuurisündmusi nagu Rakvere filmifestival Festheart. Selle eest, et Eestis saaksid elamisloa Eesti inimeste samast soost elukaaslased ja et kooseluseadust saaks kasutada ka tegelikult. Selle eest, et puuetega inimesed saaksid takistusteta ühiskonda panustada.

Ühiselt panustades oleme tugevamad.

Annetan