Väärtusteemaline seminar

Kuupäev: 20. september 2019
Asukoht: Tina 23, Tallinn, Eesti ()

Seminar strateegilise hagelemise valdkonnas Eesti Inimõiguste Keskusega koostööd tegevatele advokaatidele, juristidele, vabaühendustele ja ekspertidele Eesti inimeste väärtuste ja identiteetide seosemustritest. Osalema on oodatud ka juristid, advokaadid ja kodanikuühiskonna eksperdid, kes veel ei tee meie keskusega koostööd, aga on sellest potentsiaalselt huvitatud.

Esineb Tartu Ülikooli sotsioloog ja ühiskonnateaduste instituudi kommunikatsiooniuuringute professor Triin Vihalemm.

Päevakava:
12.30-13.00 Kogunemine ja suupisted
13.00 Tervitussõnad: Kelly Grossthal (Eesti Inimõiguste Keskus) ja Annely Kaldoja (Särevi Teatritoa kuraator)
13.15-15.15 Professor Triin Vihalemma ettekanne, diskussioon

Üritus toimub Särevi Teatritoas ja on kutsetega, huvi korral pöördu keskuse strateegilise hagelemise valdkonna eestvedaja Kelly Grossthali poole: kelly.grossthal@humanrights.ee

Kuna oled siin...

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse!

Anneta, sest just praegu on kriitiline aeg, mil toetust eriti vaja. Seisa oma annetusega meiega inimõiguste eest. Selle eest, et eelarvamuste tõttu ei pärsitaks kultuurisündmusi nagu Rakvere filmifestival Festheart. Selle eest, et Eestis saaksid elamisloa Eesti inimeste samast soost elukaaslased ja et kooseluseadust saaks kasutada ka tegelikult. Selle eest, et puuetega inimesed saaksid takistusteta ühiskonda panustada.

Ühiselt panustades oleme tugevamad.

Annetan