Sissejuhatav koolitus mitmekesisuse ja kaasatuse arendamiseks tööandjatele

Kuupäev: 26. jaanuar 2024
Algusaeg: 11:00
Asukoht: Akadeemia tee 3, Tallinn, Eesti ()

Kutsume 26. jaanuaril kell 10.45-16.30 tööandjaid mitmekesisuse ja kaasatuse valdkonna sissejuhatavale koolitusele. Eelkõige on oodatud 2023. aastal mitmekesisuse kokkuleppega liitunud organisatsioonide esindajad, kuid kohtade olemasolul ka teised huvilised.

Palun pane end kirja siin.

Päevakava:

10.45 – 11.00 Registreerimine

11.00 – 12.30 Mis on mitmekesisus ja kaasatus? Milline on mitmekesisuse ja kaasatusega tegelemise kasu töökeskkonnas? Kust tulevad stereotüübid ja eelarvamused, milline on nende mõju meie mõtlemisele, otsustele ja käitumisele ning mida nendega peale hakata?

12.30 – 13.30 Lõuna

13.30 – 15.00 Mida tähendab võrdne kohtlemine ja diskrimineerimise keeld, sh seadusandlik raamistus? Millised on tööandja kohustused ja võimalused võrdse kohtlemise põhimõtte rakendamisel?

15.00 – 15.15 Paus

15.15 – 16.30 Kuidas luue mitmekesisuse plaani: seada eesmärke, panna paika tegevusi, mõõta tulemusi?

Lähenemine: Koolitus on intensiivne ja praktilise iseloomuga, kus osalejad saavad aruteludes kaasa lüüa ja teha harjutusi ning ülesandeid oma organisatsioonist lähtudes. Koolituse lõpuks on osalejatel esmane mitmekesisuse plaan koos eemärkide, tegevuste ja tulemustega.

Koolitust viib läbi Helen Talalaev, inimõiguste keskuse mitmekesisuse ja kaasatuse valdkonna juht.

Koolitus toimub Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna õppehoones Akadeemia tee 3, 2. korruse auditooriumis SOC-213. Lõunat sööme sama õppehoone 1. korrusel Plus Kohvikus. Parkimine on ülikoolilinnakus tasuta vabade kohtade olemasolul. Samuti on õppehoone ees ühistranspordi peatus „Keemia“ ning jalutuskäigu kaugusel bussipeatused „Tehnikaülikool“ ja „Ehitajate tee“.

Kohtade arv on piiratud. Koolitus on osalejatele tasuta, kuid lõunasöögi eest maksab iga osaleja ise.

Eesti Inimõiguste Keskuse mitmekesisuse ja kaasatuse valdkonna üritusi toetab Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium.

Anneta inimõiguste heaks!

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse!

Annetan
Ostukorv