Seminar Euroopa digiarengute teemal: Tulevik on digitaalne?

Kuupäev: 31. märts 2023
Algusaeg: 10:00
Kas sulle tundub, et igaühel peaks olema võimalik meie kõigi elu puudutavates otsustes kaasa rääkida? Kas tahaksid ise aktiivselt kaasa mõelda, öelda sõna sekka Euroopa poliitikate kujundamises? Siin on selleks võimalus!
Tule osale ideeseminaril “Tulevik on digitaalne?”, mille eesmärgiks on koguda ja ettepanekuteks vormistada digiarengutega seotud ideed Euroopa Parlamendile. Teemade ring on lai, alates digipädevusest ja ligipääsetavusest e-teenustele ning lõpetades väärinfo leviku piiramise ja andmekaitsega. Osalemise eelduseks on huvi kaasa mõelda ja rääkida, eelnev kogemus valdkonnast pole vajalik.
Seminari töökeel on inglise keel. Osalemiseks on vajalik registreerumine. Lisainfo ja registreerumisleht: https://www.democracy-international.org/pafuteu-tallinn
Seminar on osa projektist Parliament for the Future of Europe (https://www.democracy-international.org/pafuteu). Projekti eesmärk on tuua arutelu keskmesse marginaliseeritud ja alaesindatud ühiskonnagrupid ja kaasata kodanikke Euroopa poliitikakujundamisse. Seekord toovad kuus partnerorganisatsiooni üle Euroopa osalejad kokku Tallinnasse, et arutada ja kritiseerida projekti Conference for the Future of Europe raames tehtud ettepanekuid ning kujundada need ümber, et need oleksid kaasavamad ja vastaksid haavatavate kogukondade vajadustele. Projekti rahastab Euroopa Komisjon.

Anneta inimõiguste heaks!

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse!

Annetan
Ostukorv