Pagulaspäeva kogukonnafestival: saame tuttavaks!

Kuupäev: 20. juuni 2023
Algusaeg: 18:00
Asukoht: Sveta Baar, Telliskivi, Tallinn, Eesti ()
Rahvusvaheline pagulaspäev: kultuuride ja inimeste kohtumine 🤝🌍
Eestis elab paljudest eri riikidest pärit pagulasi, kes on siin leidnud endale uue kodu. Need inimesed on erinevatel põhjustel pagenud Türgist, Ukrainast, Afganistanist ja paljudest teistest riikidest üle maailma.
Eesti Inimõiguste Keskusel, Eesti Pagulasabil, International Women’s Network in Estonial, Sveta baaril ja Eestis elavatel pagulaskogukondadel on rõõm kutsuda kõiki tähistama rahvusvahelist pagulaspäeva. Tule ja osale, et näidata üles solidaarsust nende suhtes, kes on pidanud oma kodu jätma!
Tule peole, et
👥Kohtuda ja tutvuda erinevatest riikidest pärit Eestis elavate pagulastega. See on võimalus kuulda Eestisse rännanud inimeste lugusid ning rääkida maast ja ilmast.
🍽 Maitsta Lähis-Ida ja Ukraina köökide hõrgutisi. Oma rahvusköögi toite on pakkumas toidukäru Faina Ukraina ja Lähis-Ida toite pakkuv Marhaba.
🪡Uudistada käsitöölaadal. Oma kaupa on pakkumas müüjad Ukrainast, Keeniast, Gruusiast, Ghanast, sotsiaalne ettevõte Siin & Sääl. Laadalt võib soetada ehteid, riideid, lilli…
🎧Kuulata muusikat. Atmosfäärilist live muusikat mängib Kiievist pärit Arthur Mine.
Võta kaasa oma pere ja sõbrad, et veeta üheskoos tore õhtupoolik! Üritus on tasuta ja peresõbralik.
Üritus toimub õues Balti Jaama Turu kvartalis Sveta baari ees aadressil Telliskivi 62. Vihmase ilma korral toimub üritus siseruumides.
Pagulaspäeva üritust rahastab Euroopa Majanduspiirkonna toetuste Aktiivsete Kodanike Fond, mille operaatoriks Eestis on Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga.

Anneta inimõiguste heaks!

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse!

Annetan
Ostukorv