Mitmekesisuse kokkuleppe allkirjastamine

Kuupäev: 13. november 2019
Algusaeg: 15:30
Asukoht: Telliskivi 60i, 10149 Tallinn, Eesti ()

13. novembril kell 15:30 toimub taas mitmekesisuse kokkuleppe pidulik allkirjastamisüritus. Kõik võrgustiku liikmed ja mitmekesisuse juhtimise huvilised on oodatud uusi kokkuleppe liikmeid tervitama!

Nagu ikka, saab lisaks uute liikmete tervitamisele kuulata ka sisukat ettekannet. Seekord tuleb oma teadmisi jagama pikaaegne mitmekesisuse kokkuleppe sõber ja puuetega inimeste õiguste ekspert Juta Saarevet (Õiguskantsleri büroo), kes toob kuulajateni head mõtted, millega erivajadustega inimesi kaasates arvestada. Töökeskkonna ligipääsetavus ja erivajadustega inimestega arvestamine on viimasel ajal olulisteks teemadeks tõusnud nii Eestis kui mujal maailmas. Mida seejuures meeles pidada, kuuleme juba 13. novembril. 

Päevakava:

15:00 Kogunemine ja registreerimine

15:30 Avasõnad (Kari Käsper, Eesti Inimõiguste Keskuse juht)

15:40 Häid mõtteid erivajadustega inimeste kaasamiseks (Juta Saarevet, Õiguskantsleri büroo)

16:30 Pidulik kokkuleppe allkirjastamine 

17:15 Ühispildistamine, õnnitlused ja muljetamine

Seekord võõrustab meid oma ruumides AFS IT Services Estonia OÜ (Telliskivi 60i), kes ise ka kokkuleppele allkirja annab. Nende kontor asub Telliskivi Loomelinnaku uues kontorihoones, samas kus asub näiteks Rahva Raamatu kohvik-pood. Maja ümber on tasuline parkimine (EP86). 

Tasub kindlasti kohale tulla – registreeri kuni 8. novembrini liina.rajaveer@humanrights.ee.

Annetades toetad inimõigusi!

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse! Ka väikesel summal on kaal, kui suure südamega inimesi on hulganisti.

Annetan