Oskad näha – oskad olla. Mitmekesisus kommunikatsioonis ja turunduses

Kuupäev: 28. september 2018
Algusaeg: 13:00

Original Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses toimub 28. septembril seminar, kus esineb Rootsi mitmekesisuse kokkuleppe juht, loovagentuuri Spoon ärisuuna juht ja turundusekspert Gabriella Wiiala.

“Tegutseme valdkonnas, kus konkurents on ääretult kõrge ning edu sõltub loovusest ja innovatsioonist,” kirjutas Gabriella. “Mitmekesine töökoht sünnitab uutmoodi mõtlemist ja erinevaid vaatenurki, mis omakorda on tee loovuseni.”

Seminaril räägib Gabriella, kuidas oma turundust ja kommunikatsiooni planeerida nii, et mitmekesisuse ja kaasatuse teemad selles sisuka koha leiaks. Kogemus on lai, sest paljude meelest on Rootsi lahendanud kõik mitmekesisusega seotud probleemid.

Mõnus mõte, kuid Gabriella sõnul pole see tegelikult sugugi nii. “Minu valdkonnas – ehkki üsna moodne ja progressiivne – on üle 70% uudismeedia inimestest mehed ja ainult 9% neist pole Põhjamaade päritolu. Ning nii on see ainult ühes sektoris. Teistes on omad probleemid. Ometigi ei pea see niimoodi olema. Positiivsete tegevuste, hästi struktureeritud plaani ja üksikasjaliku enesevaatluse abil suudame me muutuste laine esile kutsuda. Gabriella üheksast sammust koosnev programm aitab seda teha.

Seminar algab kl 13 Mitmekesisuse kokkuleppe allkirjastamisega võrgustiku uutele liitunutele. Pärast seda jätkub seminar Gabriella esinemisega, mis kestab u 1,5 tundi. Lisainfo peep.ehasalu@humanrights.ee.

 

Eesti Inimõiguste Keskuse mitmekesisuse valdkonna tegevusi rahastab Sotsiaalministeerium läbi Hasartmängumaksu Nõukogu.

Anneta inimõiguste heaks!

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse!

Annetan