Kapist koosolekule ehk LGBT+ teemad minu töökeskkonnas

Kuupäev: 17. november 2020
Algusaeg: 15:00

Tõenäoliselt on LGBT-inimesi igas vähegi suuremas töökollektiivis. Alati me ei tea seda, ega peagi. Ent vahel tekib sellest teadmatusest ja teadvustamatusest takistusi, mis ei lase inimesel olla töökeskkonnas tema ise. See tähendab, et ta peab kasutama osa energiast selleks, et varjata oma identiteeti, või on kogenud ebaõiglust ja diskrimineerimist. Kuidas luua sellist töökeskkonda, mis oleks turvaline ja kõigiga arvestav? Millised on head ja halvad näited töökeskkonna praktikatest LGBT-kogukonna vaates? Vestleme nendel teemadel Eesti LGBT Ühingu tegevjuhi Kristel Rannaäärega. Eesti LGBT Ühing on mitmekesisuse kokkuleppe liige alates 2015. aastast.

Üritus toimub 17. novembril, päev pärast rahvusvahelist tolerantsuse päeva, kell 15–16 veebis. Ootame osalema kõiki mitmekesisuse kokkuleppe organisatsioone, aga ka teisi teemast huvitatuid. Üritus on tasuta.

Registreerumine 13. novembrini.

Eesti Inimõiguste Keskuse mitmekesisuse ja kaasatuse valdkonna üritusi toetab Sotsiaalministeerium. 

Registreeri üritusele

    Anneta inimõiguste heaks!

    Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse!

    Annetan
    Ostukorv