Külla Omnivale!

Kuupäev: 17. oktoober 2019
Algusaeg: 14:30
Asukoht: Rukki tee 7, Lehmja, Harju maakond, Eesti ()

17. oktoobril jätkame mitmekesisuse ja kaasatuse võrgustiku traditsiooni külastada liitunud organisatsioone. Seekord ootab meid külla Omniva oma uues logistikakeskuses! Saame kuulda, kuidas nende juures mitmekesisusest ja kaasatusest mõeldakse ja mida selle edendamiseks ära tehakse.

Külastuse ajakava:

14.30 kogunemine ja tervituskohv

14:45 tervitus Omniva ja Inimõiguste keskuse poolt, mitmekesisuse ja kaasatuse valdkonna eestvedaja Liina Rajaveer tutvustab EIK lähiaja plaane ja sündmusi

15:15–15:45 “Viis mõtet, millest erivajadustega inimeste kaasamisel lähtuda” Juta Saarevet (Õiguskantsleri büroo)

15:45- 16:15 “Omniva inimesed ehk mitmekesisus ning meie töötajad ja kliendid” Kristina Seema (vastutustundlikkuse juht) ja Hillar Matto (värbamisjuht)

Sõnavõttudele järgneb külastus Omniva logistikakeskuses (umbes 20-30 min).

 

Külaskäigule on oodatud eelkõige mitmekesisuse kokkuleppe liikmed, ent soovi korral saavad liituda ka valdkonna vastu huvi tundjad väljaspoolt võrgustikku. Üritus on kõigile tasuta.

Omniva logistikakeskus asub linnast väljas – võimaluse korral palume mitte kõigil tulla eraldi autodes, vaid ühendada jõud! Palun märgi registreerudes, kas saad pakkuda küüti ning kust stardid, või kas sooviksid kellegi sõiduseltskonnaga liituda.

Registreerumiseks saada kiri liina.rajaveer@humanrights.ee.

 

EIK mitmekesisuse ja kaasatuse valkonna tegemisi toetab Sotsiaalministeerium.