Koolitus “Võrdne kohtlemine, mitmekesisus ja kaasatus töökohal”

Kuupäev: 21. veebruar 2024
Algusaeg: 10:00

Kui tahad olla osa ettevõttest, kus iga töötaja on oluline, siis osale koolitusel “Võrdne kohtlemine, mitmekesisus ja kaasatus töökohal” – koht, kus sinu panus loeb. Registreerumine ja lisainfo.

Koolitusel leitakse vastused küsimustele:

  • Kuidas tuvastada ja ületada eelarvamusi ning luua avatud suhtumine erinevatesse vaadetesse?
  • Kuidas edendada avatud ja tõhusat suhtlust erinevate taustade ja mõtteviisidega töökaaslastega?
  • Kuidas luua keskkond, kus kõik töötajad tunnevad end võrdselt hinnatuna?

Milliseid oskusi koolitus pakub?

  • Koolituse I osa avab mitmekesisuse juhtimise kasu, stereotüüpide, eelarvamuste ja kallutatuse mõju töökeskkonnas ning aitab arendada kaasavaid hoiakuid.
  • Koolituse II osa annab ülevaate võrdse kohtlemise teemat puudutavatest seadustest ning aitab mõista, millised kohustused ja võimalused ühel organisatsioonil neist tulenevalt on.

Kuidas koolitus toimub?
Koolitus on intensiivne ja praktilise iseloomuga, kus kõik osalejad saavad aruteludes ja rühmatöödes kaasa lüüa. Koolituselt saadud oskused ja teadmised jäävad kõikidele osalejatele töökeskkonnas harjutamiseks ja rakendamiseks.

Kellele koolitus mõeldud on?
Ennekõike inimesi juhtivatele ja värbavatele töötajatele ning juhtidele, aga ka laiemale töötajate ringile.

Kes on koolitajad?

Eesti Inimõiguste Keskuse eksperdid Kelly Grossthal (strateegilise hagelemise valdkonna juht, võrdse kohtlemise ja väljendusvabaduse ekspert) ja Helen Talalaev (mitmekesisuse ja kaasatuse valdkonna juht).

Anneta inimõiguste heaks!

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse!

Annetan
Ostukorv