Inimõiguste aastakõne

Kuupäev: 11. detsember 2018
Algusaeg: 17:30
Asukoht: Eesti Inimõiguste Keskus, Parda, Tallinn, Eesti ()

Esimene inimõiguste aastakõne annab ülevaate sellest, milline on seis inimõigustega Eestis ja maailmas. Eesti Inimõiguste Keskuse juhataja ja asutaja Kari Käsper räägib väljakutsetest ja võimalustest inimõiguste vallas 70 aastat pärast ÜRO Inimõiguste Ülddeklaratsiooni vastuvõtmist, sealhulgas kuumadest teemadest nagu ränne, #metoo ja lausjälitus. Mis rolli mängisid inimõigused 2018. aasta arengutes ja mida võime oodata tulevikult? Eraldi puudutab Kari ka Eesti olukorda ning jagab soovitusi valimisteks.

Vaata aastakõnet järgi:

 

 

Kuna oled siin...

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse!

Anneta, sest just praegu on kriitiline aeg, mil toetust eriti vaja. Seisa oma annetusega meiega inimõiguste eest. Selle eest, et eelarvamuste tõttu ei pärsitaks kultuurisündmusi nagu Rakvere filmifestival Festheart. Selle eest, et Eestis saaksid elamisloa Eesti inimeste samast soost elukaaslased ja et kooseluseadust saaks kasutada ka tegelikult. Selle eest, et puuetega inimesed saaksid takistusteta ühiskonda panustada.

Ühiselt panustades oleme tugevamad.

Annetan