EIK pop-up Telliskivis x Annetamistalgud

Kuupäev: 3. detsember 2019
Algusaeg: 14:00
Asukoht: Telliskivi 62, 10412 Tallinn, Eesti ()

Eesti Inimõiguste Keskuse hüpiklett Telliskivi Loomelinnaku poetänava ja Reval Cafe nurgal ootab 3. detsembril kõiki inimõiguste sõpru külla! Meie juures saab endale või sõbrale soetada uhiuue toetajasärgi (20€) ja lasta end pildistada koos toredate inimõiguste sõnumitega. Meie saadik Saara teeb soovijatest foto ajavahemikus 14–16.

Muidugi saab tutvuda meie inimeste ja tegemistega, aga võib tulla ka lihtsalt tere ütlema. Hüpikletilt ei puudu vanakooli annetuskast, annetuse saab aga teha ka moodsalt pangakaardi või telefoniga viibates ja loomulikult ka veebis.

Annetamiseni!

 

3. detsembril toimuvad Eestis esimest korda annetamistalgud! Kümned vabaühendused üle Eesti võtavad ette erinevaid tegevusi, et koguda annetusi ühiskondlike probleemide lahendamiseks ning kutsuda inimesi üles endale olulist valdkonda toetama.

Annetades toetad inimõigusi!

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse! Ka väikesel summal on kaal, kui suure südamega inimesi on hulganisti.

Annetan