Balti mitmekesisuse akadeemia: tööandjad kui pagulaste kaasamise eestvedajad

Kuupäev: 3. detsember 2021
Algusaeg: 10:00

3. detsembril kell 10–12 toimub järjekordne Balti mitmekesisuse akadeemia veebiüritus, kus seekord on teemaks pagulaste kaasamine tööturul.

Kohtumisel kuuleb Soome IKEA, Läti Swedbanki, Tartus tegutseva sotsiaalse ettevõtte Köömen ja Leedu ettevõtte FREOR kogemusi pagulaste kaasamisest. Üritus toimub Zoomi vahendusel ja seda modereerib Karolis Zibas ÜRO Pagulasametist (UNHCR). Üritus on ingliskeelne.

Kava:

10:00 Tervitussõnad (Karolis Zibas, UNHCR)

10:10 Skills for employment: cooperation between IKEA and Finnish Refugee Council (Johanna Varjonen, võrdsuse, mitmekesisuse ja kaasatuse juht, IKEA Finland ning Iikka Tuominen & Ulla Tarkka, programmijuhid, Sauma, Soome Pagulasabi)
10:30 Refugee inclusion in the Baltics: stories from employers
Dan Prits, juht, Köömen
Mindaugas Bačiulis, FREOR
Inese Blaua, HR projektijuht, Swedbank Latvia

11:20 Arutelu: IKEA Finland, Swedbank Latvia, Köömen ja FREOR koos Baltic mitmekesisuse kokkulepete esindajate ja kõigi osalejatega
Registreeru üritusele Google Formsi kaudu.
Registreerunud osalejatele saadame Zoomi lingi päev enne üritust.
Balti mitmekesisuse akadeemia on Eesti, Läti ja Leedu mitmekesisuse kokkulepete ühine ürituste sari. Seekordne kohtumine toimub koostöös ÜRO Pagulasametiga.

Anneta inimõiguste heaks!

Halvad asjad juhtuvad seetõttu, et head inimesed on liiga passiivsed. Kui ka Sind on häirinud sallimatus ja inimõigustele vastandumine, siis tegutse!

Annetan
Ostukorv
  • Ostukorv on tühi.